| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 38.51 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 053.36 ₺ + KDV |
| 2 464.03 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 642.69 ₺ + KDV |
| 1 971.23 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.115 kg |
| Hacim | 0.01103 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Media Type | Safety |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 431.7mm |
| Outer Diameter | 144.8mm |
| Inner Diameter | 116.3mm |