| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 222.06 EUR |
| Ürün Fiyatı | 11 840.26 ₺ + KDV |
| 14 208.31 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 9 472.21 ₺ + KDV |
| 11 366.65 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 2.47888 kg |
| Hacim | 0.01739 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Price Type | F |
| Length | 235mm |
| Outer Diameter | 174.8mm |
| Inner Diameter | 96.8mm |
| Flange Diameter | 252.5mm |