| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
ABG 2 adet model bulundu | TITAN 2820 TITAN 473-2 | |
|
BILLION 2 adet model bulundu | HERCULE PRESSE | |
|
JLG 7 adet model bulundu | 1200SJP 1250 AJP 1350 AJP 1350 SJ 1350SJP 1500 SJ 1850 SJ | |
|
LIEBHERR 4 adet model bulundu | HS 853 HS841 HS842 LRB 255 M | |
|
PALFINGER 1 adet model bulundu | PK 44002 | |
|
TEREX 1 adet model bulundu | TLB 840 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Primary Application | HYDAC/HYCON 0240D010BNHC |
| Length | 171.4mm |
| Outer Diameter | 69mm |
| Inner Diameter | 34mm |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 12micron |