P550643
YAKIT FİLTRESİ, ATOM TİPİ
633.98 ₺ + KDV
760.78 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 11.89 EUR |
| Ürün Fiyatı | 633.98 ₺ + KDV |
| 760.78 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 507.18 ₺ + KDV |
| 608.62 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.62583 kg |
| Hacim | 0.00224 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Length | 160.7mm |
| Outer Diameter | 93.4mm |
| Gasket OD | 69.2mm |
| Gasket ID | 59.15mm |
| Efficiency 99% | 17micron |















