| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 65.62 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 498.86 ₺ + KDV |
| 4 198.63 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 799.09 ₺ + KDV |
| 3 358.91 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.72121 kg |
| Hacim | 0.00365 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Length | 197.87mm |
| Outer Diameter | 117mm |
| Inner Diameter | 55.63mm |
| Collapse Burst | 13.8bar |
| Efficiency Beta 1000 | 13micron |