| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 31.12 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 659.32 ₺ + KDV |
| 1 991.18 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 327.46 ₺ + KDV |
| 1 592.95 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.43 kg |
| Hacim | 0.0025 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Strainer |
| Media Type | Cellulose |
| Length | 171.5mm |
| Outer Diameter | 93mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Efficiency Beta 2 | 27micron |