P173238
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
1 257.29 ₺ + KDV
1 508.75 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 23.58 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 257.29 ₺ + KDV |
| | 1 508.75 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 005.83 ₺ + KDV |
| | 1 207.00 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.253 kg |
| Hacim | 0.00065 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Primary Application | HITACHI 4207841 |
| Length | 145.54mm |
| Outer Diameter | 51.1mm |
| Inner Diameter | 23.11mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 13.8bar |
| Efficiency Beta 1000 | 11micron |