| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 387.18 EUR |
| Ürün Fiyatı | 20 644.48 ₺ + KDV |
| 24 773.38 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 16 515.58 ₺ + KDV |
| 19 818.70 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 14.92 kg |
| Hacim | 0.10252 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 660mm |
| Outer Diameter | 300mm |
| Inner Diameter | 220mm |
| Flange Diameter | 355mm |