| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 26.71 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 424.18 ₺ + KDV |
| 1 709.02 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 139.34 ₺ + KDV |
| 1 367.21 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.36287 kg |
| Hacim | 0.00439 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Price Type | F |
| Length | 231mm |
| Outer Diameter | 128mm |
| Inner Diameter | 56mm |
| Efficiency 99% | 40micron |