| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 119.12 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 351.49 ₺ + KDV |
| 7 621.79 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 081.19 ₺ + KDV |
| 6 097.43 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.38136 kg |
| Hacim | 0.01292 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | MODIFIED SAE J806 |
| Price Type | F |
| Length | 383mm |
| Outer Diameter | 196mm |
| Inner Diameter | 22mm |
| Efficiency 50% | 5micron |