| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 62.67 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 341.57 ₺ + KDV |
| 4 009.88 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 673.26 ₺ + KDV |
| 3 207.91 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.69 kg |
| Hacim | 0.00352 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Length | 165mm |
| Outer Diameter | 140mm |