| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 40.59 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 164.26 ₺ + KDV |
| 2 597.11 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 731.41 ₺ + KDV |
| 2 077.69 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.101 kg |
| Hacim | 0.0009 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Water Separator |
| Overall Length | 110mm |
| Outer Diameter | 88.8mm |
| Inner Diameter | 25mm |
| Gasket OD | 91.5mm |
| Gasket ID | 84.5mm |
| Efficiency 99% | 5micron |