| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 35.25 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 879.53 ₺ + KDV |
| 2 255.44 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 503.63 ₺ + KDV |
| 1 804.36 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.12247 kg |
| Hacim | 0.00062 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Price Type | FH |
| Length | 69.1mm |
| Outer Diameter | 83.3mm |
| Efficiency Nominal (MICRON) | 3micron |