| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 160.03 EUR |
| Ürün Fiyatı | 8 532.82 ₺ + KDV |
| 10 239.38 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 6 826.25 ₺ + KDV |
| 8 191.50 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 1.553 kg |
| Hacim | 0.003 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-on |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FD |
| Length | 258.3mm |
| Outer Diameter | 157.5mm |
| Media Brand | Synteq XP |
| Gasket ID | 145.6mm |
| Collapse Burst | 20bar |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 2bar |
| Efficiency Beta 1000 | 19micron |