P784037
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
14 190.61 ₺ + KDV
17 028.73 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 266.14 EUR |
| Ürün Fiyatı | 14 190.61 ₺ + KDV |
| 17 028.73 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 11 352.49 ₺ + KDV |
| 13 622.99 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 4.74004 kg |
| Hacim | 0.01849 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 631mm |
| Price Type | F |
| Length | 622mm |
| Outer Diameter | 156mm |
| Inner Diameter | 100mm |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 2 | 5micron |
| Efficiency Beta 1000 | 24micron |















