K035009
HİDROLİK FİLTRE TAKIMI
7 247.80 ₺ + KDV
8 697.36 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 135.93 EUR |
| Ürün Fiyatı | 7 247.80 ₺ + KDV |
| 8 697.36 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 798.24 ₺ + KDV |
| 6 957.89 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.5 kg |
| Hacim | 0.0014 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Media Type | Wire Mesh |
| Overall Length | 130mm |
| Outer Diameter | 71mm |
| Inlet Size | 1/2 BSP/G |
| Outlet Size | 1/2 BSP/G |















