P174248
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
9 791.70 ₺ + KDV
11 750.04 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 183.64 EUR |
| Ürün Fiyatı | 9 791.70 ₺ + KDV |
| 11 750.04 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 7 833.36 ₺ + KDV |
| 9 400.03 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.31332 kg |
| Hacim | 0.00846 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 706.37mm |
| Outer Diameter | 97.79mm |
| Inner Diameter | 41mm |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 5micron |















