P580903
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
11 144.97 ₺ + KDV
13 373.96 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 209.02 EUR |
| Ürün Fiyatı | 11 144.97 ₺ + KDV |
| 13 373.96 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 8 915.97 ₺ + KDV |
| 10 699.16 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.60118 kg |
| Hacim | 0.00501 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 270.6mm |
| Price Type | FH |
| Outer Diameter | 119.9mm |
| Inner Diameter | 38.9mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Media Brand | Synteq XP |
| Bypass Valve | No |
| Inner Diameter 2 | 59.9mm |
| Efficiency Beta 200 | 8micron |
| Efficiency Beta 1000 | 12micron |
| Seal Material | Nitrile |















